O Nas

Firma Auto-Service Jerzy Majewski została założona przez Jerzego Majewskiego w 1992 roku. Działalność firmy skierowana jest na rynek usług motoryzacyjnych, świadcząc usługi w zakresie mechaniki, elektromechaniki, elektroniki pojazdowej, klimatyzacji, komputerowej diagnostyki, komputerowej geometrii kół.

W roku 2005 r. firma poszerzyła usługi o naprawę układów paliwowych, regenerację wtryskiwaczy i pomp wtryskowych.
W roku 2008 r. firma otrzymała Autoryzacje na naprawę układów paliwowych Delphi , a w roku 2011 r. kolejna Autoryzacje na naprawę pomp wtryskowych i wtryskiwaczy Bosch. W chwili obecnej firma posiada  9 stanowisk naprawczych wyposażonych w kanały lub podnośniki oraz 2 stoły probiercze Hartridge CRi -PC system Delphi i EPS-708 Bosch  służące do napraw wtryskiwaczy i pomp wtryskowych.

Naszym celem jest udział w rynku motoryzacyjnym wśród wszystkich działających na rynku polskim. Aby sprostać wymaganiom wciąż zmieniającego się rynku motoryzacyjnego w Polsce. Zapewniamy dbać o szeroki asortyment części i usług oraz właściwą obsługę każdego klienta, ponieważ staramy się być ważnym partnerem dla Naszych Kontrahentów jak i Dostawców.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty .

Służymy Naszym wieloletnim doświadczeniem i bogata wiedzą. Zapewniamy zawsze fachową, szybką i miłą obsługę.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Serwisu